Quick Contact

 815 0 277 912 98+  -  81 200 220 21 98+  

تماس تلفنی به صورت داخلی با هر نقطه از دنیا

پشت میز خود بنشینید و به تماس های دفاتر خارج از کشور خود،  پاسخ دهید و یا از خطوط کشور مورد دلخواه خود تماس بگیرید.

ممکن است شما دفاتری و یا کارخانه و یا انباری در نقاط مختلف جغرافیایی مانند خیابان و یا شهر و یا استان و یا کشور دیگر داشته باشید. که نیازمند داشتن ارتباطی پایدار و دائم با مجموعه های خود به صورت اعداد 3 رقمی و یا 2 رقمی و یا تعداد ارقام دلخواه باشید. به صورتی که شما همانطور که با استفاده از گوشی تلفن روی میز خود تماسی با همکار خود را در اتاق دیگر برقرار می کنید با آن مجموعه و یا مجموعه ها نیز بتوانید برقرار سازید. مانند گرفتن عدد 200 و 300 و هر شماره ی دیگری...

همچنین این تماس ها به صورت رایگان باشد و از خطوط مخابراتی که بسیار پر هزینه می باشد، استفاده نکند.

همچنین شما می توانید تماس های ورودی دفاتر خود را از کشور دیگر یا شهر دیگر به هر دفتری که می خواهید منتقل کنید و یا از خطوط شهری آن مرکز شهری و یا کشوری به خطوط نقاط دیگر جا ها و مکان ها تماس بگیرید، با آنکه شما در نقطه ی دیگر نشسته اید مانند آنکه در تهران باشید و از خطوط دفتر کانادا ی خود به موبایل و یا شماره یک شرکتی در کانادا تماس بگیرید و یا تماس های ورودی خود را در دفتر کانادا در تهران پاسخ دهید بدون آنکه مشترک و مشتریان شما متوجه این اتفاق شوند.

همچنین این میسر می باشد که کارمند شما هر زمان با هر پیش شماره ایی تماس گرفت تماس به صورت اتوماتیک کم هزینه ترین مسیر را جهت برقراری تماس انتخاب نماید.

به این تکنولوژی در اصطلاح  #ارتباطات  #ویپ  #VoIP  گفته می شود که معنی آن Voice over IP  یا همان انتقال صدا بر روی آی پی می باشد. و در پیاده سازی این راه کار بیشتر اوقات هیچ نیازی به تغییر ساختار تلفنی موجود در مجموعه شما نمی باشد و ما قادر خواهیم بود با امکانات موجود شما با مقرون به صرفه ترین حالت ممکن بالاترین حالت بهره وری را به مجموعه تان پیشنهاد و ارائه داده و پیاده سازی نماییم.

مجموعه آکراتل مفتخر می باشد که در ارائه راه کار های مختلف ارتباطی جهت تسهیل در ارتباطات و ارائه و پیاده سازی مقرون به صرفه ترین و کارا ترین راه کارها پیشتاز بوده و آماده مشاوره و طراحی و بررسی نیازمندی مشتریان خود می باشد.

با ما در تماس باشید  02122020081 - 09122770815

ارتباطی پایدار، صدایی ماندگار، آکراتل

فراموش نکنیم تلفن اولین و بهترین راه کار ارتباطی و تجاری ست

با گذشت چند دهه از اختراع تلفن، هنوز این اختراع اولین و مهمترین و همیشگی ترین، ابزار ارتباطی کسب و کارها می باشد.