چاپ

Cisco Module VWIC2-2MFT-T1/E1 ماژول سیسکو

توضیحات مختصر:

Cisco Network Module VWIC2-2MFT-T1/E1 ماژول شبکه سیسکو
شرح

ماژول های MFT-VWIC سیسکو با کاربرد دو منظوره انتقال داده و صوت در بستر شبکه های WAN تولید شدند. به این معنا که  این نوع ماژول ها را می توان  هم برای انتقال دیتا و هم برای انتقال صوت  استفاده کرد. تا پیش از آن برای ارتباط صوتی لازم بود از ماژول های VIC سیسکو و یا برای انتقال داده ها از ماژول های متنوع WIC استفاده شود. کمی بعد ماژول های   VWIC2 سیسکو به بازار عرضه شدند. این ماژول ها در واقع نسل دوم ماژول های VWIC بوده و از کیفیت و توان بالاتری نسبت به نسل اول خود برخوردارند. همه محصولات این سری برخلاف نسل اول ماژول های VWIC، قابلیت پشتیبانی همزمان از خطوط E1، T1 و همینطور G.703 را دارند و دیگر نیازی نیست برای هر کاربرد ماژول خاص آن را تهیه کنید. لازم است بدانید سیسکو به تازگی نیز اقدام به تولید نسل سوم این ماژول ها با عنوان VWIC3 نموده است.

عنوان  MFT-VWIC کوتاه شده یا مخفف عبارت Multiflex Voice/WAN Interface Cards است. این سری از ماژول های سیسکو قابل نصب و استفاده بر روی روترهای سری 2600، 2800، 3600، 3700 و 3800 هستند. این ماژول ها را می توان بر روی اسلات های ویژه VWIC در روی ماژول های شبکه مربوط به  روترهای Access سیسکو نیز نصب کرد. ماژول های ذکر شده با ترکیب امکانات  انواع  WIC و VIC قابلیت انعطاف پذیری و همچنین توسعه بیشتری به سیستم شما داده و از همه مهمتر باعث صرفه جویی در هزینه های مصرف کنندگان می گردد.

ویژگی ها

 

پشتیبانی از انواع خطوط دیجیتال: این ماژول در دو نوع کلی T1/E1 و G703 تولید می شوند. همانطور که از نام آنها پیداست نوع اول هم با خطوط E1 و هم با خطوط T1 سازگاری دارد. و نوع دوم ویژه کار با خطوط E1 غیرساختیافته (unstructured E1)  G703 هستند.

عدم نیاز به دستگاه CSU/DSU: همه انواع VWIC2 از ویژگی Multiplexing Drop & Insert برخوردارند. با وجود این ویژگی شما دیگر نیازی به استفاده از یک دستگاه CSU/DSU  در کنار روتر خود نخواهید داشت.

امکان استفاده از منبع کلاک متفاوت: در ماژول های دو پورت VWIC2 سیسکو این امکان وجود دارد که هر پورتی از یک منبع کلاک (Clock Sourced) جداگانه استفاده کند. دقت داشته باشید که این ویژگی در کاربردهای صوتی (فقط در مورد انتقال داده) و همچنین در کنار ماژول های AIM-ATM-VOICE-30  قابل استفاده نیست.

امکان نصب اکو کنسلر: همه ماژول های VWIC2 دارای اسلات ویژه اکو کنسلر بر روی خود هستند. این اسلات می تواند با ماژول های اکوکنسلرCisco MFT Dedicated Echo Cancellation (ECAN) Module   از جمله ماژول  EC-MFT-32  یا EC-MFT-64  پر شوند.

ماژول های VWIC2 در نمونه تک پورت و دو پورت موجودند.

 

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

ارتباطی پایدار، صدایی ماندگار، آکراتل

فراموش نکنیم تلفن اولین و بهترین راه کار ارتباطی و تجاری ست

با گذشت چند دهه از اختراع تلفن، هنوز این اختراع اولین و مهمترین و همیشگی ترین، ابزار ارتباطی کسب و کارها می باشد.