چاپ

Cisco Module SFP-10G-LRM ماژول سیسکو

توضیحات مختصر:

Cisco Module SFP-10G-LRM ماژول سیسکو
شرح

Overview (SFP-10G-LRM)

The Cisco® 10GBASE SFP modules  offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications. Application/Usage: Data NetworkingInterfaces/Ports: 1 x 10GBase-LRInterfaces/Ports Details: 1 x LC Duplex Connector 10GBase-LRConnectivity Media: Single-mode Fiber 10GBase-LRData Transfe

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

ارتباطی پایدار، صدایی ماندگار، آکراتل

فراموش نکنیم تلفن اولین و بهترین راه کار ارتباطی و تجاری ست

با گذشت چند دهه از اختراع تلفن، هنوز این اختراع اولین و مهمترین و همیشگی ترین، ابزار ارتباطی کسب و کارها می باشد.